Informatsioon investorite jaoks

Frantsiisi pakkumine

Rahvusvaheline uurimisprogramm

Informatsioon investorite jaoks

 

LullaBed MTÜ arendab mitmeid innovaatilisi kõrgtehnoloogilisi projekte, mis võivad olla heaks investeeringuks. Meie seadmed ja meetod on patentidega kaitstud, teadus – ja arenduskeskus LullaBed® asub Suurbritannias. Kui olete huvitatud suurtest tuludest oma finanseeringute pealt , saame pakkuda teile osalust erinevatel tingimustel (äriprotsent, osalus) sellistes töösuundades nagu:

  • Töötehnoloogiate ja teadusprojektide propageerimine tegutsevate Wellnesside, fitnessi ja tervisekeskuste baasil, teenides osa „LullaBed®” – tubade arendustuludest
  • Osalus sisseehitatud LullaBed® toa loomise projektis, millel on unikaalne varustus ja kaugkontroll hooldekodudele ja muudele väljakutele, sealhulgas klientide VIP erahangetele
  • Osalus LullaBed® mobiilirakenduse lõpetamisel ja turule jõudmisel koos lisafunktsioonide ja unikaalse seadete komplektiga individuaalseks abiks igale kliendile

Meie partneriteks unikaalsete toodete väljatöötamisel ja edendamisel on juba ettevõtted arendajad ja turundusspetsialistid USAs, Suurbritannias ja Eestis.

Kui teie ettevõte tegeleb kodumeditsiini tarkvara ja seadmete arendamisega, saate meie projekti partneriteks saada eritingimustel.

Frantsiisi pakkumine

 

LullaBed® rehabilitatsioonikeskuse loomise ja arendamise projekt, mis põhineb samanimelisel meetodil ja on kaitstud rahvusvaheliste patentidega, on transparentne ja multiplitseeritud. Pakume frantsiisipaketi soetamist, mis sisaldab meie unikaalseid seadmeid, töömetoodikat, kohandatavat äriplaani, täispaketti juhiseid, dokumentatsiooninäidiseid, brändi booki ja personali koolituse programmi.

Te võite saada osaks LullaBed® rehabilitatsioonikeskuste ja – väljakute perekonnast, saades kõik vajalikud materjalid ja pideva tugi. Finantsnäitajaid, mida äriplaan ette näeb, saab kohandada riigi/linna spetsiifikale ning läheneme paindlikult honorari ja frantsiisimakse arutelule.

Meilt on võimalik tellida vajalike seadmete tootmine ja saada see 50% ettemaksuga 2 kuu jooksul. Meie projektil on juba frantsiisipaketi müügikogemus, seega saame garanteerida tõhusa nõustamist ja pakkuda teie personali arengukava. Kui saate toetust või investeeringuid väikeettevõtte arendamiseks, on see suurepärane võimalus luua tulusat projekti, mis toob palju kasu ja rõõmu teie klientidele.

 

Rahvusvaheline uurimisprogramm

 

Kutsume teadusspetsialiste, era uurijaid, kes kaaluvad võimalust oma tegevust laiendada, samas ka granditoetust saada,osalema meie rahvusvahelises uurimisprogrammis. Aprobeerime oma keskuse baasil nii meie meetodi uusi lähenemisi ja üksikuid aspekte, meie oskusteavet kui ka meie arendavaid kõrgtehnoloogilisi tooteid, algoritme, tarkvara. Kui soovite kasutada meie statistikat oma teadustöös, kirjutada uurimistöö sarnase temaatikaga, näha oma nime rahvusvaheliste psühholoogide, rehabilitatistide, kodumeditsiini mobiilirakenduste loojate  konverentside esitlustes, võite meie poole pöörduda ja arutada koostöötingimusi. Pakume era uurijatele valmis dokumendipaketti, mida nad saavad esitada individuaalsele uurimistoetusele.

Samuti teostame oma seadmete ja meetodi aprobatsiooni meditsiini -, rehabilitatsiooniasutuste, patsiendi – ja eakate hoolduskeskuste baasil. Kui Te töötate sellises keskuses ja soovite kaasata oma töösse lisavahendeid või olete juba sellise keskuse sponsor, metseen, anname Teile valmis projekti, millega saate oma patsientidele täiendavat abi osutada ja oma tegevust tõhustada.

Meie töö tulemused on juba saanud psühholoogide ja kunstiterapeutide seltside poolt toetust Eestis ja Suurbritannias, töötulemused ja staatilised andmed on edukalt esitatud teadusartiklites ja rahvusvahelistel konverentsidel. Praegu laiendame oma programmi ja oleme valmis uutele mõttekaaslastele.