Lullabed rehabilitatsioonikeskus

Tegevusluba SRT000225

Rehabilitatsiooniteenus ja sotsiaalhooldus

Loa väljaandja:

Sotsiaalkindlustusamet

Tegevusala liigid:

Rehabilitatsioonivajaduse hindamine ja rehabilitatsiooni planeerimine;
Sotsiaaltöötaja individuaalteenus;
Sotsiaaltöötaja grupiteenus;
Psühholoogi individuaalteenus;
Psühholoogi grupiteenus;
Logopeedi individuaalteenus;
Logopeedi grupiteenus;
Arsti individuaalteenus.

Kuidas sünnivad unistused

Meie kaasaegses maailmas on äärmiselt kiire elutempo, see haarab meid kaasa ja viib endaga. Tihti on meie soovimatuteks külalisteks stress, unetus, ärevus, depressioon, krooniline väsimus.

Uuringud näitavad, et üks nende seisundite peamistest põhjustest on võimatus täisväärtuslikult puhata. Isegi siis, kui inimene magama läheb, jätkub tema peas lõputu dialoog ning paljud meist teavad, kui keeruline on pealetükkivate mõtete ja probleemide voolust välja lülituda. Kas on võimalik „aeg peatada“, pinge maha võtta, saavutada rahu ja harmoonia?
Nii sündiski idee keskuse LullaBed loomiseks – mõned aastad tagasi kauni ja rahuliku Küprose kallastel.

Ning juba 2019. aasta märtsis asutati Tallinnas meie keskus. Seda juhib Jelizaveta Haustova – psühholoog, muinasjututerapeut-konsultant (tervise muinasjututeraapia), intiimvaldkonna spetsialist, suguvõsaga töötamise spetsialist, psühholoogilise liivakastiga töötamise spetsialist.

Vaid aastaga on LullaBed muutunud täisväärtuslikuks psühholoogilise rehabilitatsiooni keskuseks, mis pakub psühholoogide, logopeed-defektoloogi ja perearst-pediaatri teenuseid.

Milles on meie edu saladus ning milline on meie eripära? Need on unikaalsed autorimetoodikad, mida me edukalt kombineerime erinevate psühholoogilise teraapia meetoditega.

Oma töös püüame me mõjutada sisemisi taastumisprotsesse ning keha varjatud ressursse.
Meie isiksuse peened aspektid hakkavad meiega „rääkima“ metafooride ja kujundite keeles, kujuneb ja areneb välja inimese väärtusi loov süsteem, areneb emotsionaalse intellekti süsteem.

Kaob sisemine pingetunne, saavutatakse psühholoogilise tasakaalu ja rahu seisund, taastub side oma seesmise lapsega. Harmoniseeruvad suhted ja paraneb nii laste kui täiskasvanute üldine enesetunne.

Kui oluline on meile tegelikult täisväärtuslik puhkus ning täieliku rahu ja ohutuse tunne? Miks on nii oluline tuletada uuesti meelde see absoluutse õnne ja muretuse tunne, mida me kõik oleme tundnud kunagi ammu, lastena? Ning kuidas mõjutab see kogu teie elu? Kui te soovite meie metoodikatest ja nende väärtusest rohkem teada saada, soovitame Teil tutvuda artiklitega, millele on viidatud allpool.

Stress, unetus, ärevus, depressioon või krooniline väsimus? Pöörduge meie keskusesse ning me aitame Teid kindlasti. Alati.

Mis on Kompleksne muinasju - tuteraapia?

Hällilaulud ja nende nende mõju

Kiigutamine hällis

Intervjuu keskuse asutaja Jelizaveta Haustovaga

Tere tulemast keskusesse LullaBed!

Ning lubage esitleda meie töötajaid, kellest igaüks on oma ala suurepärane spetsialist!

 

Jelizaveta

Haustova

psühholoog

Rehabilitatsioonikeskuse Lullabed juhataja, psühholoogia magister, narratiivterapeut Andragoog: Kompleks muinasjututeraapia õppejõud, Rahvusvahelise muinasjututerapeutide Liidu õppejõud; etnomuinasjutuvestja; spetsialist suguvõsaga töötamisel; intiimsusspetsialist; liivateraapia spetsialist; Rahvusvahelise Muinasjuttuterapeutide Liidu (MCC) liige, Briti Muusikateraapia Assotsiatsiooni liige.

Jelena

Ustritskaja

pedagoog, psühholoog

Pedagoogika magister. Narratiivterapeut Andragog. Isikliku kogemuse edasiandmise spetsialist,kompleks muinasjututeraapia õpetaja. Rahvusvahelise muinasjututerapeutide Liidu liige, liivateraapia spetsialist. Pedagoog. Kirjastuse Avita metodist.

Nadežda

Speranskaya

psühholoog

Psühholoogiamagister. Ta lõpetas Sankt-Peterburi Riikliku Ülikooli 2000. aastal. Diplomeeritud muinasjututerapeut. Liivateraapia spetsialist. Valdab kehakeskse teraapia tehnikaid, kunstiteraapiat, narratiivpsühholoogiat.

Tatjana

Pavlenko

psühholoog, SOS küla, rehabilitatsioonitöö koordinaator

Psühholoogiamagister. Lõpetas Sankt-Peterburis Vene Riikliku Pedagoogikaülikooli pedagoogi – psühholoogi eriala. Sertifitseeritud treener programmis „Laste ja vanemate suhted”.
Omab sertifikaati Psühholoogia ja psühhoteraapia kõrgkoolist „Liiv – ja kunstiteraapia” spetsialiseerumise alal.
On läbinud programmi „Muinasjutt on päästmise alus” , et aidata kliente rasketes elusituatsioonides.
Töötab lastega, kes on sattunud SOS lastekülla ning abistab ja toetab lastele teenuste osutamise personali.
Ta on töötanud koordinaatorina hariduslike erivajadustega lastega.

Polina

Slepova

loovterapeut

Ta on lõpetanud Tallinna Riikliku Ülikooli kunstiteraapia erialal. Peamine töösuund on visuaalne loovteraapia. Töötab alates 2015. aastast. Töökogemus nii täiskasvanute kui ka lastega; nii rehabilitatsioonisüsteemis kui ka haridussüsteemis. Töötab gruppidega ja individuaalselt.

Natali

Hanni

mänguterapeut

Töötlemisel…

Olga

Dorogan

logomasaaž häll aroma -touch

Viienda kategooria massöör. Lõpetas Eesti Massaaži – ja Teraapiakooli. Töökogemus on 7 aastat, sealhulgas: lapsed, täiskasvanud, raskeid haigusi põdenud inimesed (füüsilised ja hingelised). Pakub logomassaaži, klassikalist massaaži, Aroma Touchi teenust  ja LullaBed® metoodikat.

Jelena

Persina

massöör

Töötlemisel…

Irina

Taranenko

häll aroma- touch massöör

Ta on õppinud erinevaid massaži tehnikaid Eesti Massaaži – ja Teraapiakoolis. Osutab Aroma Touchi teenust ja LullaBed® metoodikat.

Olga

Ivkina

häll aroma- touch massöör

Haridus on klassikaline massaaž, Reiki. Osutab Aroma Touchi teenust ja LullaBed® metoodikat.

Catandra

administraator-koordinaator

Alaline administraator. Omab haridust IT valdkonnas. Vastutab Meie veebilehe ja Teie rahu eest.

Nikol

administraator

 

Hoolitseb Teie broneeringute ja Meie sotsiaalmeedia eest.