BRONEERI AEG

LullaBed keskusest

Lullabed rehabilitatsioonikeskus

Tegevusluba SRT000225

Rehabilitatsiooniteenus ja sotsiaalhooldus

Loa väljaandja:

Sotsiaalkindlustusamet

Tegevusala liigid:

Rehabilitatsioonivajaduse hindamine ja rehabilitatsiooni planeerimine;
Sotsiaaltöötaja individuaalteenus;
Sotsiaaltöötaja grupiteenus;
Psühholoogi individuaalteenus;
Psühholoogi grupiteenus;
Logopeedi individuaalteenus;
Logopeedi grupiteenus;
Arsti individuaalteenus.

Kuidas sünnivad unistused

Meie kaasaegses maailmas on äärmiselt kiire elutempo, see haarab meid kaasa ja viib endaga. Tihti on meie soovimatuteks külalisteks stress, unetus, ärevus, depressioon, krooniline väsimus.

Uuringud näitavad, et üks nende seisundite peamistest põhjustest on võimatus täisväärtuslikult puhata. Isegi siis, kui inimene magama läheb, jätkub tema peas lõputu dialoog ning paljud meist teavad, kui keeruline on pealetükkivate mõtete ja probleemide voolust välja lülituda. Kas on võimalik „aeg peatada“, pinge maha võtta, saavutada rahu ja harmoonia?
Nii sündiski idee keskuse LullaBed loomiseks – mõned aastad tagasi kauni ja rahuliku Küprose kallastel.

Ning juba 2019. aasta märtsis asutati Tallinnas meie keskus. Seda juhib Jelizaveta Haustova – psühholoog, muinasjututerapeut-konsultant (tervise muinasjututeraapia), intiimvaldkonna spetsialist, suguvõsaga töötamise spetsialist, psühholoogilise liivakastiga töötamise spetsialist.

Vaid aastaga on LullaBed muutunud täisväärtuslikuks psühholoogilise rehabilitatsiooni keskuseks, mis pakub psühholoogide, logopeed-defektoloogi ja perearst-pediaatri teenuseid.

Milles on meie edu saladus ning milline on meie eripära? Need on unikaalsed autorimetoodikad, mida me edukalt kombineerime erinevate psühholoogilise teraapia meetoditega.

Oma töös püüame me mõjutada sisemisi taastumisprotsesse ning keha varjatud ressursse.
Meie isiksuse peened aspektid hakkavad meiega „rääkima“ metafooride ja kujundite keeles, kujuneb ja areneb välja inimese väärtusi loov süsteem, areneb emotsionaalse intellekti süsteem.

Kaob sisemine pingetunne, saavutatakse psühholoogilise tasakaalu ja rahu seisund, taastub side oma seesmise lapsega. Harmoniseeruvad suhted ja paraneb nii laste kui täiskasvanute üldine enesetunne.

Kui oluline on meile tegelikult täisväärtuslik puhkus ning täieliku rahu ja ohutuse tunne? Miks on nii oluline tuletada uuesti meelde see absoluutse õnne ja muretuse tunne, mida me kõik oleme tundnud kunagi ammu, lastena? Ning kuidas mõjutab see kogu teie elu? Kui te soovite meie metoodikatest ja nende väärtusest rohkem teada saada, soovitame Teil tutvuda artiklitega, millele on viidatud allpool.

Stress, unetus, ärevus, depressioon või krooniline väsimus? Pöörduge meie keskusesse ning me aitame Teid kindlasti. Alati.

Mis on Kompleksne muinasju - tuteraapia?

Hällilaulud ja nende nende mõju

Kiigutamine hällis

Läkitus projektile LullaBed

Tere tulemast keskusesse LullaBed!

Ning lubage esitleda meie töötajaid, kellest igaüks on oma ala suurepärane spetsialist!

administraator

Visiidi broneerimine või esmane konsultatsioon – just administraatoriga tutvute Te kõigepealt..

Jelizaveta Haustova

Jelizaveta Haustova

Keskuse asutaja, psühholoog

Psühholoog. Raamatute ning uuendusliku stressivastase teraapia meetodi autor. Töötab isiksustevaheliste suhetega perekonnas (sealhulgas paar ise, lapsed, sugulased).

Natalja Rusina

Natalja Rusina

Logopeed-defektoloog

Helide häälduse korrektsioon koolieelikutel ning koolilastel. lugemise ja kirjutamise häirete profülaktika, peenmotoorika arendamine, ettevalmistus kooliks. Töö täiskasvanutega, kes on elanud üle aju lokaalse kahjustuse (insult, kolju- ja ajutrauma)

Tatjana Girinskaja

Tatjana Girinskaja

Perearst-pediaater

On lõpetanud Tartu Ülikooli pediaatria erialal, töökogemus lastearstina üle 30 aasta. On läbinud spetsialiseerumise perearsti erialale ning kursuse „Laste ortopeedia ja neuroloogia“.

Tatjana Pavlenko

Psühholoog

Spetsialist, kelle tegevus on suunatud kliendi aktuaalsete eesmärkide saavutamisele, stressi või valu ületamisele, abile teadvustamaks ning omaks võtmaks vastutust oma elu eest.

LullaBed

LullaBed

LullaBed

LullaBed

LullaBed

LullaBed

LullaBed

LullaBed

LullaBed

LullaBed

LullaBed